I w tym roku organizatorzy nie zawiedli. Zawody na najwyższym poziomie.  Jeżeli  ktoś zapyta o cokolwiek na temat zawodów, to  odpowiedz brzmi tak!  Jeżeli nie ma się do czego przyczepić to pisanie na temat zawodów nie ma sensu, bo tekst będzie nudny.

 

Jednak mam jedno pytanie do znawców  regulaminu:

 

Na ścieżce podchodu zawodnik zamyka broń  po komendzie „marsz” i przed przekroczeniem  fotokomórki i przed wyleceniem rzutka oddaje jeden strzał. Jak powinien się zachować sędzia? Bardz będę wdzięczny za nadesłane odpwiedzi na  adres portalu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Potem napiszę jak zachował się sędzia na zawodach.

 

Bardzo dziękuje wszystkim za nadesłane maile z odpowiedzią na powyższe pytanie. Odpowiedz jest w prawidłach strzelań.

 

Prawidła strzelań ...§20
1. Podczas strzelań składanie się z broni przed ukazaniem się celu jest niedozwolone.
2. Oddanie strzału przed ukazaniem się celu zaliczane jako chybienie, w przypadku konkurencji śrutowych zawodnik nie ma prawa oddać drugiego strzału.


Nadesłana przez kolegę Jacka 

 

Wyniki na www.pzlow.pl a trochę zdjęć w galerii – zapraszam!

 

 

 

Aleksander Drożdż